Individuálna podporná terapia s Mgr. Žanetou Miloňovou

Vážení klienti Mind&Body,

v záujme rozširovania psychologických služieb v našom centre vám radi oznamujeme, že od novembra 2021 ponúkame novú službu podpornej psychologickej konzultácie, so psychologičkou Mgr. Žanetou Miloňovou, ktorú z nášho centra môžete už dlhšie poznať.

Podporná terapia je na báze Systemického psychoterapeutického štýlu. Systemická terapia je dialóg - spolupráca klienta a terapeuta, pričom klient je považovaný za jediného experta na svoj život. Zameraná je na riešenie problému, ktorý klienta privedie k tomu, že hľadá pomoc. Základom je spoločne nájsť osobné (ale i sociálne) zdroje klienta pre zvládnutie problémovej situácie. Dôležitou charakteristikou je transparentnosť terapeuta, ktorý počas konzultácie reflektuje, čo počúva a ako mu to v rámci jeho vlastného jazyka znie, čo to v ňom vyvoláva.

Individuálna podporná terapia je vhodná pre každého, kto chce vo svojom živote či prežívaní niečo zmeniť, pracovať na zmene.

Dĺžka terapie: 50 min

Cena terapie: 30 eur

Objednať sa v prípade záujmu môžete priamo cez rezervačný systém na našej stránke alebo telefonicky na recepcii na t.č. 0903 534 112.